Instrukcja obsługi pilota zdalnego sterowania

Aktywacja pilota


Dziękujemy za zakup naszego pilota zdalnego sterowania. W przypadku pytań dotyczących kwestii nieuwzględnionych w niniejszym pliku pomocy prosimy o kontakt mailowy.

Niniejsza instrukcja chroniona jest prawem autorskim. Żadna część niniejszej instrukcji nie może być kopiowana ani reprodukowana w jakiejkolwiek postaci. Informacje zawarte w niniejszej instrukcji mogą podlegać zmianom bez wcześniejszego powiadomienia. Instalacja i/lub używanie tego urządzenia niezgodnie z instrukcją może powodować niewłaściwe działanie i unieważnia gwarancję.

Niniejszy pilot zdalnego sterowania musi zostać aktywowany przez użytkownika przed rozpoczęciem obsługi. Aby aktywować pilot zdalnego sterowania, należy postępować zgodnie z niniejszymi instrukcjami krok po kroku.

Zakupiony zestaw pilota zdalnego sterowania zawiera pilot, kabel USB/micro-USB oraz złącze typu C. Potrzebny jest także komputer z systemem MacOS albo Windows (7 lub nowszy) oraz połączenie z Internetem. Przed rozpoczęciem aktywacji pilota zdalnego sterowania upewnij się, że to masz

Pobierz i uruchom oprogramowanie RCActivator na swoim komputerze.
Windows 7 lub nowszy: rcactivator-win.exe
MacOS: rcactivator-macos

UWAGA: Możesz wybrać język z menu rozwijanego w prawym górnym rogu.

Otwórz RCActivator, a następnie połącz zakupiony pilot zdalnego sterowania z komputerem za pomocą kabla USB otrzymanego w zestawie z pilotem. W programie aktywacyjnym pojawi się podświetlona na zielono etykietka Pilot zdalnego sterowania USB.

Podaj numer zamówienia w polu Zamówienie. Oprogramowanie automatycznie odnajdzie zamówione produkty.

UWAGA:

rem...rld.com – numer zamówienia znajduje się w otrzymanej od nas wiadomości e-mail
rem...sal.com – numer zamówienia znajduje się w otrzymanej od nas wiadomości e-mail
amazon – numer zamówienia to nazwa użytkownika
ebay – numer zamówienia to nazwa użytkownika

W przypadku zamówienia kilku pilotów zdalnego sterowania wybierz odpowiedni pilot do zaprogramowania, a następnie naciśnij przycisk Aktywuj zamówienie w dolnej części okna.

Czerwona dioda zaświeci się, a następnie zgaśnie. Pojawi się komunikat: Zamówienie aktywowane, można odłączyć pilot zdalnego sterowania i zacząć go używać. Po odłączeniu od komputera pilot zdalnego sterowania jest gotowy do użytku.

UWAGA: Możesz też nacisnąć przycisk Drukuj w prawym dolnym rogu, aby wydrukować przewodnik po przyciskach pilota zdalnego sterowania przed odłączeniem go od komputera.